UniView - oprogramowanie dla systemów Digital Signage

UniView jest systemem przeznaczonym do realizacji zaawansowanych systemów komunikacji cyfrowej określanych mianem Digital Signage lub Digital-out-of-Home w oparciu o zdalne zarządzanie i dynamiczną aktualizację zawartości. Doskonale wspomaga tworzenie i wyświetlanie multimedialnych prezentacji o funkcji reklamowej lub informacyjnej. Pozwala na tworzenie prezentacji atrakcyjnej dla odbiorcy zawartości, a drugiej strony zapewnia profesjonalne zarządzanie systemem.

UniView stanowi znakomity wybór na rynku Digital Signage, lecz może być również platformą do innych zastosowań multimedialnych. Jest to produkt, który już spotkał się z uznaniem agencji reklamowych, jak również dużych i średnich firm poszukujących nowych form informacji i kontaktu z klientem.

Odtwarzacz multimedialny UniView Player jest składnikiem systemu, w który można wyposażyć dostępne na rynku urządzenia dedykowane dla rozwiązań Digital Signage, oparte na systemie operacyjnym Windows Embedded. UniView Player wiąże wyjątkową niezawodność z zaawansowaną funkcjonalnością.

Więcej informacji o UniView.

Zobacz również