Wstęp

Dziękujemy za zakup naszego programu – mamy nadzieję, że spełni on wszelkie Państwa oczekiwania i pozwoli na szybszą, wygodniejszą i łatwiejszą pracę.

Program Synapsa powstał jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjno-handlowych i handlowych w zakresie obsługi serwisowej ich klientów. Sprawdza się w najtrudniejszych warunkach, wciąż jest rozwijany i dostosowywany do specyficznych potrzeb użytkowników.

Program Synapsa może być używany samodzielnie lub dzięki połączeniu z programem Magnat ewidencjonującym informacje gwarancyjne w momencie sprzedaży oraz modułem zgłoszeń internetowych może stanowić część rozbudowanego i zautomatyzowanego systemu realizacji zobowiązań gwarancyjnych.

Jeśli mają Państwo pytania lub propozycje dotyczące zmian w programie prosimy o kontakt.

Zapraszamy na nasze strony internetowe pod adresem http://www.union.com.pl, na których znajdziecie Państwo najświeższe informacje o Synapsie, poprawkach lub dokonanych zmianach oraz innych naszych produktach.

 

Jeśli dopiero zaczynacie Państwo pracę z Synapsą, po pomyślnej instalacji prosimy zaznajomić się z programem zaczynając od poniższych rozdziałów:

Zastosowanie i możliwości systemu

Procesy serwisowe nadzorowane przez SYNAPSĘ - koncepcja systemu

Praca z systemem SYNAPSA - obsługa programu